مجله تازه های بیوتکنولوژی سلولی - مولکولی- سخن مدیر مسئول
سخن مدیر مسئول

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1398/8/1 | 

سخن مدیر مسئول

 با توجه به پیشرفت سریع علم در سال های اخیر، فن آوری های جدید نیازمند منابع به روز و کارآمد هستند که امکان دسترسی و آسان به منابع علمی را فراهم می سازد و بی شک یکی از مهمترین این منابع مجلات علمی دانشگاهی هستند. این مجلات در سطوح تخصصی علمی، امکان ارتباط میان صاحبنظران، دانشمندان و علاقه مندان را فراهم کرده و موجب ارتقای علمی رشته های مورد نظر می شود. هدف ما از انتشار مجله علمی تازه های بیوتکنولوژی سلولی- مولکولی دانشگاه آزاد اسلامی، واحد پرند که به صورت فصلنامه منتشر می شود، معرفی دستاوردهای جدید پژوهشی و ایجاد زمینه تبادل اندیشه و طرح مسائل علمی تازه در رشته بیوتکنولوژی سلولی و مولکولی است.

 از اهداف مهم مجله تازه های بیوتکنولوژی سلولی- مولکولی جمع آوری دستاوردهای جدید علوم بیوتکنولوژی در یک مجموعه جهت بهره بردای مفید تر این تحقیقات برای پژوهشگران، اساتید و دانشجویان می باشد. امروزه که علم بیوتکنولوژی توانسته رابطه خوبی بین علوم زیستی، نانوتکنولوژی و کاربرد آنها در صنعت موفق عمل نماید، میبایست در این خصوص پژوهشگران تحقیقات و نتایج خود را از طریق منابع خاص معتبر علمی به اطلاع رسانند تا علاوه بر جلوگیری از تکرار تحقیق، بتوانند از یافته های جدید در پیشبرد اهداف علمی بشریت گام بردارند. زندگی صنعتی انسان امروزی، او را مجاب نموده تا برای بقای بهتر بتواند در علوم پیشرفت نموده و خصوصا با علوم مرتبط بیوتکنولوژی در حفظ محیط زیست خود برای زندگی بهتر برنامه ریزی نماید. امید است مجله "تازه های بیوتکنولوژی سلولی-مولکولی" با همکاری اساتید و محققین کشور اسلامی ایران بتواند در این امر، موثر و تاثیر گذار باشد. این مجله پذیرای مقالات علمی پژوهشگران محترم در زمینه های مختلفی بویژه حوزه های بیولوژی، بیولوژی سلولی و مولکولی، میکروبیولوژی، ایمونولوژی و بیوتکنولوژی در حوزه های علوم پایه و علوم پزشکی می باشد.

از کلیه صاحب نظران محترم دعوت به عمل می آوریم که با این مجله همکاری بفرمایند و با پیشنهادات سازنده خود ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت مجله یاری دهند.

 با سپاس بیکران

 دکتر سعید ذاکر بستان آباد

نشانی مطلب در وبگاه مجله تازه های بیوتکنولوژی سلولی - مولکولی:
http://ncmbjpiau.ir/find-1.65.30.fa.html
برگشت به اصل مطلب